Папа Римський порадив Меркель ще більше тиснути на Трампа

  Рішення Трампа вивести США з кліматичної угоди викликало шквал критики з боку світових лідерів
  Канцлер Німеччини Ангела Меркель повинна продовжувати боротьбу для міжнародної кооперації, зокрема і щодо питання Паризької кліматичної угоди. Про це канцлеру заявив Папа Римський Франциск, що прийняв її у Ватикані, повідомляє видання Reuters. Меркель пояснила, що під час зустрічі обговорювалося те, що необхідно продовжувати боротися за
  • 18 Червня, 08:53
  • Розсилка
  Папа Римський Франциск
  Папа Римський Франциск

  Рішення Трампа вивести США з кліматичної угоди викликало шквал критики з боку світових лідерів

  Канцлер Німеччини Ангела Меркель повинна продовжувати боротьбу для міжнародної кооперації, зокрема і щодо питання Паризької кліматичної угоди.

  Про це канцлеру заявив Папа Римський Франциск, що прийняв її у Ватикані, повідомляє видання Reuters.

  Меркель пояснила, що під час зустрічі обговорювалося те, що необхідно продовжувати боротися за кліматичну угоду, а також «знести стіни», що заважають співпраці у цьому питанні. Зокрема, виконання угоди опинилося під загрозою, коли президент Дональд Трамп вивів США з неї.

  «Папа закликав мене продовжувати боротися за міжнародні угоди, в тому числі за Паризьку угоду. Порядок денний G20 передбачає, що ми є частиною світу, в якому ми працюємо разом в рамках багатостороннього співробітництва. Це світ, в якому ми хочемо зруйнувати стіни, а не будувати їх, і в якому ми всі прагнемо до процвітання, багатства, честі і гідності для людства», - наголосила Меркель. 

  Зазначимо, що Трамп оголосив про вихід США з Паризької угоди щодо клімату. Таке його рішення викликало шквал критики з боку світових лідерів. 

  Угоду про зміну клімату уклали 12 грудня 2015 року на Конференції ООН. 22 квітня 2016 року у Нью-Йорку документ підписали 175 країн, серед них і Україна. Угода передбачає зобов'язання з обмеження викидів парникових газів з метою стримання підвищення температури повітря на планеті до кінця ХХІ століття у межах двох градусів за Цельсієм порівняно з рівнем доіндустріальної епохи.

  Паризька хартія передбачає, що зобов'язання зі скорочення шкідливих викидів в атмосферу беруть на себе всі держави, незалежно від ступеня їх економічного розвитку.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ