«Перестаньте, ми хочемо спати». П'яні будівельники Керченського моста тероризують кримчан

  Жителі обурюються алкоголізмом будівельників
  В окупованому Росією Криму люди обурюються будівельниками, який зводять міст над Керченською протокою. Жителі Керчі запевняють, що після початку будівництва ходити по вулицях стало небезпечно для життя. Про це повідомляється в паблік «Роксолана Крим» в Twitter. «Всім доброго ранку. Хто відповість, кому потрібен такий міст з
  • 13 Серпня, 17:27
  • Розсилка

  Жителі обурюються алкоголізмом будівельників

  В окупованому Росією Криму люди обурюються будівельниками, який зводять міст над Керченською протокою. Жителі Керчі запевняють, що після початку будівництва ходити по вулицях стало небезпечно для життя. Про це повідомляється в паблік «Роксолана Крим» в Twitter.

  «Всім доброго ранку. Хто відповість, кому потрібен такий міст з такими робочими? Вони п'ють безбожно, влаштовують бійки між собою. Валяються по землі. Намагаються вивести місцевих жителів на конфлікт... П'ють до 4 ранку... Припиніть, ми хочемо спати . А з їх появою ми боїмося ходити по вулицях. Адміністрація міста, вирішите цю проблему», - йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, великі скупчення морських водоростей в цьому році стали проблемою для міських пляжів Євпаторії в окупованому Криму.

  Джерело: Надзвичайні новини

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ