Підпал «Інтера»: знищена телевізійна студія, є постраждалі

  Люди, які знаходились в будівлі, були евакуйовані
  В результаті пожежі в будівлі телеканалу «Інтер» в Києві, що на вулиці Щусєва, 26, є постраждалі, повідомив директор компанії Національні інформаційні системи (НІС) Олександр Пилипець. «Результат - вигорілий телевізійний комплекс, постраждали люди ... Є серйозні травми ... Багато людей надихалися гаром. Працюють бригади
  • 4 Вересня, 2016, 20:27
  • Розсилка

  Люди, які знаходились в будівлі, були евакуйовані

  В результаті пожежі в будівлі телеканалу «Інтер» в Києві, що на вулиці Щусєва, 26, є постраждалі, повідомив директор компанії Національні інформаційні системи (НІС) Олександр Пилипець.

  «Результат - вигорілий телевізійний комплекс, постраждали люди ... Є серйозні травми ... Багато людей надихалися гаром. Працюють бригади невідкладної медичної допомоги», - написав він у своїй сторінці в Facebook

  Агентство Інтерфакс-Україна з посиланням на заяву телеканалу повідомило, що в результаті пожежі знищена телевізійна студія.

  Через деякий час речник ГУ Національної поліції в м.Києві Оксана Блищик повідомила в Facebook, що люди, які знаходились в будівлі, були евакуйовані. 

  За словами Блищик, учасників події доставляють в управління поліції для з'ясування їх особистих даних і надання пояснень, після чого слідчі нададуть правову кваліфікацію цієї події.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ