Після 10 серпня в Україні почнеться осінь - синоптик

  Вазіра Мартазінова прогнозує похолодання в Україні після 10 серпня
  В Україні після 10 серпня очікується похолодання і, по суті, почнеться осінь. Такий прогноз дала завідувач відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова. «Зараз ми з вами цю спеку маємо пережити, і десь після 10 серпня буде зниження
  • 4 Серпня, 12:37
  • Розсилка

  Вазіра Мартазінова прогнозує похолодання в Україні після 10 серпня

  В Україні після 10 серпня очікується похолодання і, по суті, почнеться осінь. Такий прогноз дала завідувач відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів Українського науково-дослідного метеорологічного інституту НАН України Вазіра Мартазінова.

  «Зараз ми з вами цю спеку маємо пережити, і десь після 10 серпня буде зниження температури. І далі, по суті, починається осінь. Десь із середини серпня температурний режим вже не буде досягати таких високих температур - він буде значно нижчим, за температурним режимом буде досить комфортно», - розповіла вона на прес-конференції в п'ятницю, 4 серпня.

  За її словами, в першій половині серпня будуть незначні опади, а, починаючи з другої половини, коли прийде похолодання, слід очікувати великих опадів зливового характеру, але без гроз.

  «24 серпня на всій території України очікуються опади, а 27-28 серпня дощі будуть дуже сильними», - розповіла Мартазінова.

  За прогнозами вченого, у вересні на південному сході України можуть випасти дві місячні норми опадів. Температура повітря у вересні буде в межах норми по всій території України. «Середньомісячна температура у вересні становить 17-20 градусів», - розповіла Мартазінова.

  За її словами, на початку вересня треба очікувати зниження температури. «Ще більш сильне зниження (температури. – Ред.) очікується в середині вересня... Здаватиметься, що ми вже зовсім до зими пішли... але наприкінці вересня, бабине літо ви побачите», - зазначила Мартазінова.

  Джерело: Інтерфакс-Україна

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ