Поліція Лондона заарештує Ассанджа, незважаючи на припинення справи проти нього

  Ассанж не з’являвся до суду після того, як його звільнили під заставу
  Лондонська поліція заявляє, що засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа заарештують після того, як він залишить посольство Еквадору в столиці Великої Британії. Як повідомляє «Радіо Свобода», це пов’язано з тим, що Ассанж не з’являвся до суду після того, як його звільнили під заставу. «Поліція столиці Британії
  • 19 Травня, 17:45
  • Розсилка
  Джуліан Ассанж
  Джуліан Ассанж

  Ассанж не з’являвся до суду після того, як його звільнили під заставу

  Лондонська поліція заявляє, що засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа заарештують після того, як він залишить посольство Еквадору в столиці Великої Британії. Як повідомляє «Радіо Свобода», це пов’язано з тим, що Ассанж не з’являвся до суду після того, як його звільнили під заставу.

  «Поліція столиці Британії зобов’язана виконати цей ордер, як тільки він залишить посольство», – йдеться в заяві поліції Лондона.

  Нагадаємо, сьогодні прокуратура Швеції вирішила припинити розслідування відносно засновника організації WikiLeaks Джуліана Ассанжа і рекомендувала суду скасувати раніше виданий ордер на його арешт.

  У випадку, якщо шведська прокуратура не почне нового розслідування відносно Ассанжа, екстрадиція в скандинавське королівство йому більше не загрожує. Разом із тим, влада Великобританії тепер може отримати прямий запит про екстрадицію австралійця від США.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ