Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Поліція відкрила понад 100 справ через напади на активістів

  • Розсилка
  <span>Сергій Князєв</span> - Поліція відкрила понад 100 справ через напади на активістів
  Сергій Князєв

  Найбільша категорії справ відносно нападів на активістів - це «погроза вбивства» та «тілесні ушкодження»

  З 2014 року Національна поліція України відкрила 144 кримінальні справи за фактами, повязаними з нападами на активістів. Про це повідомив голова Національної поліції Сергій Князєв.

  Найбільша кількість нападів у Києві та Одеській області.

  «Впродовж 2014-2019 років зареєстровано 149 заяв та повідомлень про злочини, які повязані з громадськими активістами. Найбільше таких фактів зареєстровано у місті Києві - 29, у Одеській області - 19, Київській - 18, Дніпропетровській - 15, в інших областях менше кількість. Відкрито 144 кримінальних провадження», - повідомив Князєв.

  За його словами, найбільша категорія справ відносно нападів на активістів - це «погроза вбивства» та «тілесні ушкодження».

  «Серед категорій злочину, вчинених відносно активістів найбільша кількість – це 19 вбиств, 3 - погрози вбивству, 38 - тілесних ушкоджень, 2- розбої та грабежі, 24 злочини - пошкодження майна, 33 - хуліганство», - відзначив він.

  За його словами, жертвами у цих справах стали активісти, журналісти та правозахисники, які боролись за права громадян.

  «Жертвами злочинних посягань стали 38 активістів, які виступали проти корупції; 31 активіст, які боролися з незаконними будівництвами; 19 потерпілих, які боряться за рівні права громадян та ЛГБТ спільноти; 16 націоналпатріотів, 18 журналістів, 10 правозахисників, 7 депутатів місцевих рад, 6 волонтерів та інші громадян з активною життявою позицією», - повідомив Князів.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ