Порошенко обіцяє, що дві тисячі військових цього року отримають квартири

  Глава держави зробив важливу заяву щодо забезпечення військових житлом
  Президент Петро Порошенко заявив, що цьогоріч дві тисячі військовослужбовців Збройних сил України зможуть отримати квартири. Про це він сказав на зустрічі із майором ЗСУ Дмитром Мерзлікіним у Тернополі. «Цього року дві тисячі військових зможуть отримати квартири. Для мене важливо, щоб наші захисники відчували - держава про них
  • 15 Липня, 10:59
  • Розсилка
  Президент відвідав майора Дмитра Мерзлікіна у Тернополі
  Президент відвідав майора Дмитра Мерзлікіна у Тернополі

  Глава держави зробив важливу заяву щодо забезпечення військових житлом

  Президент Петро Порошенко заявив, що цьогоріч дві тисячі військовослужбовців Збройних сил України зможуть отримати квартири. Про це він сказав на зустрічі із майором ЗСУ Дмитром Мерзлікіним у Тернополі.

  «Цього року дві тисячі військових зможуть отримати квартири. Для мене важливо, щоб наші захисники відчували - держава про них піклується», - сказано у повідомленні на сторінці глави держави у Facebook.

  Нагадаємо, майор 24-ї окремої механізованої бригади Дмитро Мерзлікін 11 липня 2014 року, внаслідок обстрілу «Градами» з території Росії, отримав важкі поранення в районі Зеленопілля на Луганщині. Майор переніс 38 важких операцій. Зараз повернувся до Збройних сил і продовжує службу у військовому комісаріаті.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ