Порошенко полетів до Трампа

  Очікується, що зустріч Порошенка з Трампом відбудеться 20 червня
  Президент України Петро Порошенко відбув з робочим візитом до США. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook прес-секретар глави держави Святослав Цеголко. «Президент України відбув з робочим візитом до Сполучених Штатів», - написав він. Нагадаємо, 14 червня кілька дипломатичних джерел
  • 19 Червня, 12:43
  • Розсилка
  Петро Порошенко і Дональд Трамп
  Петро Порошенко і Дональд Трамп

  Очікується, що зустріч Порошенка з Трампом відбудеться 20 червня

  Президент України Петро Порошенко відбув з робочим візитом до США. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook прес-секретар глави держави Святослав Цеголко.

  «Президент України відбув з робочим візитом до Сполучених Штатів», - написав він.

  Нагадаємо, 14 червня кілька дипломатичних джерел підтвердили «Главкому» інформацію, що Україна та США домовилися про повноцінні переговори президентів Дональда Трампа та Петра Порошенка у Вашингтоні.

  Очікується, що 19-20 червня відбудеться візит президента України до США. На 11 годину 20 числа запланована зустріч Порошенка з американським колегою. Вона буде проведена раніше, ніж Трамп зустрінеться з президентом Росії Володимиром Путіним.

  В посольстві України в США раніше заявили, що анонсування закордонних візитів президента України є прерогативою речника глави держави або заступника глави Адміністрації президента України із зовнішньополітичних питань.

  Міністр закордонних справ Павло Клімкін підтвердив, що Київ і Вашингтон узгодили зустріч президентів України і США, однак не став називати її дату.

  Читайте також матеріал «Главкома»: «Порошенко їде рятувати Трампа? Чому візит українського лідера потрібен Білому дому»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ