рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Порошенко схвалив скасування «закону Савченко»

  • Розсилка
  Засуджений - Порошенко схвалив скасування «закону Савченко»
  Засуджений

  Багато з тих, хто вийшов на волю за «законом Савченко», знову скоїли злочини

  Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув'язнення» № 2046-VIII. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Ухвалення законодавчого акту спрямоване на покращення стану забезпечення та захисту прав і свобод людини і громадянина, власності, громадського порядку та громадської безпеки від злочинних посягань.  Законом пропонується викласти в новій редакції частину п'яту статті 72 «Правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув'язнення» Кримінального кодексу України, відповідно до якої попереднє ув'язнення зараховується судом у строк покарання у разі засудження до позбавлення волі день за день або за правилами, передбаченими у частині першій цієї статті.

  Згідно закону при призначенні покарань, не зазначених в частині першій цієї статті, суд, враховуючи попереднє ув'язнення, може пом'якшити покарання або повністю звільнити засудженого від його відбування.

  Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

  Нагадаємо, 18 травня Верховна Рада скасувала так званий «закон Савченко», який передбачає врахування терміну перебування людини у СІЗО у термін ув'язнення. За відповідні зміни до Кримінального кодексу України щодо правила складання покарань та зарахування строку попереднього ув'язнення проголосували 227 народних депутатів.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ