Порошенко зустрівся з Королем Норвегії Гаральдом V

  Глава держави відзначив важливість підтримки з боку Норвегії реформи в оборонній сфері та модернізації Збройних Сил України
  Президент України Петро Порошенко зустрівся з Королем Норвегії Гаральдом V. Під час аудієнції Глави української держави Його Величність відзначив історичну важливість першого офіційного візиту Президента України до Королівства Норвегія. Петро Порошенко подякував Королю за підтримку територіальної цілісності України та значну практичну допомогу.
  • 18 Жовтня, 2016, 22:58
  • Розсилка

  Глава держави відзначив важливість підтримки з боку Норвегії реформи в оборонній сфері та модернізації Збройних Сил України

  Президент України Петро Порошенко зустрівся з Королем Норвегії Гаральдом V. Під час аудієнції Глави української держави Його Величність відзначив історичну важливість першого офіційного візиту Президента України до Королівства Норвегія.

  Петро Порошенко подякував Королю за підтримку територіальної цілісності України та значну практичну допомогу.

  Президент відзначив увагу, яку Його Величність особисто приділяє ситуації в Україні, що зокрема відображено в нещодавній Тронній промові під час відкриття цьогорічної сесії Стортингу Норвегії, у якій було заявлено, що «дії Росії в Україні є однозначним порушенням міжнародного права».

  Глава держави відзначив важливість підтримки з боку Норвегії реформи в оборонній сфері та модернізації Збройних Сил України.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ