Португалія визначилася із місцем проведення «Євробачення»

  Підготовка до проведення конкурсу в Португалії розпочалася через один день після повернення делегації з України
  Пісенний конкурс «Євробачення-2018» пройде в столиці Португалії Лісабоні. Про це підтвердив національний мовник RTP, повідомляє сайт euroinvision. Таким чином Лісабон буде містом-господарем 63-го конкурсу пісні «Євробачення». Перші зустрічі, що стосуються підготовки до конкурсу наступного року, були проведені з
  • 18 Травня, 01:16
  • Розсилка
  Меo Arena у Лісабоні вміщує 20 тисяч глядачів
  Меo Arena у Лісабоні вміщує 20 тисяч глядачів

  Підготовка до проведення конкурсу в Португалії розпочалася через один день після повернення делегації з України

  Пісенний конкурс «Євробачення-2018» пройде в столиці Португалії Лісабоні.

  Про це підтвердив національний мовник RTP, повідомляє сайт euroinvision.

  Таким чином Лісабон буде містом-господарем 63-го конкурсу пісні «Євробачення». Перші зустрічі, що стосуються підготовки до конкурсу наступного року, були проведені з керівництвом RTP, через один день після повернення делегації з України.

  Португальській національній телекомпанії була видана брошура інформації з Європейського мовного союзу, щодо основних критеріїв того, що потрібно для проведення конкурсу. Припускається, що Меo Arena в Лісабоні буде використовуватися як місце для проведення пісенного конкурсу.

  Арена була побудована в 1998 році як павільйон для ЕКСПО-98, має здатність вмістити близько 20 тисяч глядачів. Це третій за величиною критий стадіон в Європі і найбільший в Португалії.

  Нагадаємо, Сальвадор Собрал із Португалії з піснею Amar Pelos Dois сенсаційно здобув перемогу на «Євробаченні-2017», набравши найбільшу кількість балів – 758. Друге місце посів Крістіан Костов з Болгарії – 615 балів, а третє – представники Молдови SunStroke Project із 374 балами.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ