Посол України обговорив з конгресменами розширення військової допомоги США

  Генеральний директор «Укроборонпрому» поінформував конгресменів про роботу підприємств українського ОПК
  Посол України в США Валерій Чалий та гендиректор ДК «Укроборонпром» Роман Романов на виставці AUSA-2017 у Вашингтоні провели зустрічі з членами Комітету з питань збройних сил Палати представників Конгресу США Дагом Лемборном і Данкеном Хантером. Про це інформує прес-служба концерну. «Чалий подякував конгресменам за послідовну
  • 13 Жовтня, 03:29
  • Розсилка

  Генеральний директор «Укроборонпрому» поінформував конгресменів про роботу підприємств українського ОПК

  Посол України в США Валерій Чалий та гендиректор ДК «Укроборонпром» Роман Романов на виставці AUSA-2017 у Вашингтоні провели зустрічі з членами Комітету з питань збройних сил Палати представників Конгресу США Дагом Лемборном і Данкеном Хантером.

  Про це інформує прес-служба концерну.

  «Чалий подякував конгресменам за послідовну підтримку України у протистоянні російській агресії. У контексті формування оборонного бюджету США на 2018 рік, посол України обговорив з конгресменами перспективи розширення програм допомоги Україні у військово-технічній галузі в оборонному бюджеті США 2018 року», – йдеться у повідомленні.

  Генеральний директор «Укроборонпрому» поінформував конгресменів про роботу підприємств українського ОПК та наголосив на зацікавленості у поглибленні військово-технічної кооперації між виробниками оборонної продукції України та США.

  В «Укроборонпромі» також повідомили, що в рамках виставки озброєнь AUSA-2017 концерн та посольство України провели плідні зустрічі з представниками Державного департаменту, Департаменту оборони США та оборонними компаніями-партнерами, в ході яких обговорили питання розвитку оборонного сектору України в умовах гібридної війни.

  Чалий наголосив, що дипломатичне вирішення ситуації на Донбасі можливе лише за умови сильної та сучасної української армії, а також подальшої підтримки з боку партнерів, насамперед США.

  «Нові виклики відкривають нові можливості», відзначив дипломат, говорячи про готовність України до поглиблення та більшої кількості спільних військово-технічних проектів зі Сполученими Штатами. В той же час, за словами Чалого, надання США Україні оборонної зброї є своєчасним та стане потужним сигналом підтримки України задля припинення агресії з боку РФ.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ