Посол України зустрівся з радником Трампа із нацбезпеки

  Чалий обговорив з Флінном «найближчі плани взаємодії»
  Посол України у США Валерій Чалий провів зустріч із радником з національної безпеки новообраного президента США Дональда Трампа – генералом Майклом Флінном. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook. Зустріч відбулася під час передачі естафети в Інституті миру від команди Барака Обами команді Дональда Трампа. На думку посла, таку
  • 11 Сiчня, 13:22
  • Розсилка
  Валерій Чалий і Майкл Флінн
  Валерій Чалий і Майкл Флінн

  Чалий обговорив з Флінном «найближчі плани взаємодії»

  Посол України у США Валерій Чалий провів зустріч із радником з національної безпеки новообраного президента США Дональда Трампа – генералом Майклом Флінном. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

  Зустріч відбулася під час передачі естафети в Інституті миру від команди Барака Обами команді Дональда Трампа. На думку посла, таку традицію варто перейняти Україні.  «Американська традиція, яку, як на мене, варто перейняти й Україні: передача естафети в Інституті миру від однієї команди іншій. Радник президента США Барака Обами з національної безпеки Сюзан Райс, якій вдячний за співпрацю, і радник з національної безпеки новообраного президента США Дональда Трампа генерал Майкл Флінн, з яким обговорюємо найближчі плани взаємодії», – прокоментував Чалий свої фотографії з цього заходу.  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ