Прем’єр-міністр Австралії спародіював Трампа

  Прем'єр-міністр Австралії пародіював манеру розмови президента США
  Прем'єр-міністр Австралії Малкольм Тернбулл спародіював президента США Дональда Трампа під час виступу на щорічному балу для представників ЗМІ в Канберрі 14 червня, повідомляє австралійський телеканал 9News. Захід був закритим, однак жартівливу промову прем'єра зняли на мобільний телефон. 9News вирішив опублікувати відео, оскільки в
  • 16 Червня, 06:28
  • Розсилка
  Президент США Дональд Трамп та прем'єр-міністр Австралії Малкольм Тернбулл
  Президент США Дональд Трамп та прем'єр-міністр Австралії Малкольм Тернбулл

  Прем'єр-міністр Австралії пародіював манеру розмови президента США

  Прем'єр-міністр Австралії Малкольм Тернбулл спародіював президента США Дональда Трампа під час виступу на щорічному балу для представників ЗМІ в Канберрі 14 червня, повідомляє австралійський телеканал 9News.

  Захід був закритим, однак жартівливу промову прем'єра зняли на мобільний телефон.

  9News вирішив опублікувати відео, оскільки в редакції вважали, що заборони на зйомку не було.

  Тернбулл пародіював манеру розмови Трампа.

  «Дональд і я – ми перемагаємо і перемагаємо в опитуваннях. Ми так багато перемагаємо. Ми перемагаємо так, як ми ніколи раніше не перемагали», – сказав Тернбулл під оплески і сміх присутніх.

  У посольстві США заявили, що подія їх аніскільки не турбує.

  «Наскільки ми розуміємо, бал для ЗМІ чимось схожий на традиційний обід для преси, який проходить у Вашингтоні. Ми ставимося до цього з гумором», – повідомили в дипмісії.  Нагадаємо, відносини між Тернбуллом і Трампом мали «поганий старт» після телефонної розмови в січні цього року, коли через розбіжності за програмою переселення біженців американський президент до кінця бесіди поводився грубо і в підсумку кинув слухавку.

  Джерело: Гордон

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ