рус

  Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Призначено голову Державного космічного агентства

  • Розсилка
  <span>Головний конструктор&nbsp;</span><span>КБ &laquo;Південне&raquo;</span><span>&nbsp;Павло Дегтяренко (</span><em>справа</em><span>)</span> - Призначено голову Державного космічного агентства
  Головний конструктор КБ «Південне» Павло Дегтяренко (справа)

  Головою Державного космічного агентства призначено Павла Дегтяренка

  Кабінет міністрів України звільнив Юрія Радченка з посади виконувача обов’язків очільника Державного космічного агентства, призначивши головою Агентства Павла Дегтяренка. Про це йдеться в розпорядженнях КМУ №583-р і №584-р.

  «Звільнити Радченка Юрія Миколайовича від виконання обов’язків голови Державного космічного агентства України. Призначити Дегтяренка Павла Глібовича головою Державного космічного агентства України з дати початку фактичного виконання ним посадових обов’язків строком на п’ять років з оплатою праці відповідно до законодавства, встановивши випробування строком на три місяці», - йдеться в розпорядженнях.

  Раніше Дегтяренко працював головним конструктором і начальником конструкторського бюро з системного проектування ракет і ракетних комплексів ДП КБ «Південне».

  Нагадаємо, Конкурсна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Павла Дегтяренка головою Державного космічного агентства. Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії 20 червня.


  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ