Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Проект «ProZorro.Продажі» визнано одним із кращих антикорупційних стартапів світу

  • Розсилка
  «ProZorro.Продажі» - Проект «ProZorro.Продажі» визнано одним із кращих антикорупційних стартапів світу
  «ProZorro.Продажі»

  Проект«ProZorro.Продажі» переміг в демо-дні фіналу конкурсу антикорупційних стартапів CitiT4IChallenge

  Проект Мінекономрозвитку, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Transparency International Україна «ProZorro.Продажі» переміг в демо-дні фіналу конкурсу антикорупційних стартапів CitiT4IChallenge, який проходив в індійському Хайдерабаде.

  Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

  «Ми перемогли у одному із шести демо-днів фіналу конкурсу від Сiti банку, обійшовши сильні проекти з Індії та Кенії. У фіналі із 103 учасників вийшло шість переможців. Кожен з яких отримає підтримку СІТІ у запровадженні проекту по всьому світу. Завтра я зустрічаюсь із міністром індійського штату Телінгана населенням 30 млн чоловік, він дуже зацікавився нашою системою. Також проект «ProZorro.Продажі» досить активно обговорюють на предмет запровадження й інші учасники», - розповів керівник проекту «ProZorro.Продажі» Олексій Соболєв.

  «Це величезний успіх Олексія Соболєва та його команди. Сподіваюсь, дуже скоро «Prozorro.Продажі» перетворяться із урядового стартапу на повноцінну організацію, яка реалізовуватиме усе державне майно», - заявив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов

  У повідомленні прес-служби зазначається, що перемога у CitiT4IChallenge – є черговим доказом того, що в Україні створено справді відкриту та транспарентну систему, аналогів якої у світі не існує. Ця перемога є особливо цінною, зважаючи на те, що конкурс є змаганням саме серед антикорупційних стартапів.

  Зазначимо, із понад 70 країн світу та 1000 заявок учасників до фіналу було відібрано 103 проекти. Найбільша кількість проектних рішень було запропоновано від Сполучених Штатів Америки (24), Індії (18), Великобританії (14), від України - 1.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ