Путін уже розпочав операцію з дискредитації Меркель – The Washington Post

  Видання нагадує: Росія вклала величезні ресурси у свою пропагандистську зброю
  Росія розпочала безпрецедентну інформаційну кампанію перед виборами до німецького Бундестагу в 2017 році. Одна з її рис – цілеспрямовані атаки на людей, які виступають проти агресії Росії, зокрема на Ангелу Меркель. Експерти стверджують, що, зокрема, буде запущено фейкові новини, для того щоб облити її брудом у сфері особистого життя. Головне
  • 13 Грудня, 2016, 13:24
  • Розсилка
  Меркель і Путін
  Меркель і Путін

  Видання нагадує: Росія вклала величезні ресурси у свою пропагандистську зброю

  Росія розпочала безпрецедентну інформаційну кампанію перед виборами до німецького Бундестагу в 2017 році. Одна з її рис – цілеспрямовані атаки на людей, які виступають проти агресії Росії, зокрема на Ангелу Меркель. Експерти стверджують, що, зокрема, буде запущено фейкові новини, для того щоб облити її брудом у сфері особистого життя. Головне завдання – представити Меркель в образі розпалювальниці війни і політика, який просуває не німецькі, а американські інтереси. Представники німецьких спецслужб уже почали вживати заходів для захисту. Вони вже проводять регулярні зустрічі з провідними журналістами, сповіщаючи їх про історії, які вважають фальшивими, пише The Washington Post.

  «Меркель та інші німецькі політики відкрито говорили про цю загрозу. Але чи достатньо очікувати кампанії дезінформації, щоб зробити її марною?» – зазначає видання.

  The Washington Post нагадує: Росія вклала величезні ресурси у свою пропагандистську зброю, представлену каналом RT і вебсайтом Sputnik, «а також в аналітичні центри, бізнесменів і політиків».

  «І ми знаємо чи повинні знати, чому [росіяни] можуть досягти успіху, – йдеться в статті. – Задовго до всіх інших російський уряд помітив глибокі тріщини в західній демократії. Він усвідомив, що західних політиків можна підкуповувати... що офшори можна використовувати в інтересах олігархів, що погано забезпечується виконання антикорупційних законів, що західні ЗМІ слабкі, що соціальні мережі підривають довіру до традиційних джерел влади. Російські лідери також зрозуміли, що завдяки всесвітньому поширенню інтернету сьогодні набагато простіше, ніж раніше, створювати і поширювати дезінформацію», – йдеться у статті.

  Як повідомлялось, раніше Європарламент ухвалив резолюцію щодо протидії російським ЗМІ. Резолюція має назву «Стратегічні комунікації ЄС як протидія пропаганді третіх сторін», її запропонувала польський депутат Ганна Фотига.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ