Європейський парламент ухвалив резолюцію щодо протидії російській пропаганді

  У документі йдеться, що пропаганда є частиною «гібридної війни»
  Європарламент ухвалив резолюцію щодо протидії російським ЗМІ. Резолюція має назву «Стратегічні комунікації ЄС як протидія пропаганді третіх сторін», її запропонувала польський депутат Ганна Фотига. У документі йдеться, що пропаганда є частиною «гібридної війни» і спрямована на те,
  • 23 Листопада, 2016, 15:08
  • Розсилка
  Російська пропаганда
  Російська пропаганда

  У документі йдеться, що пропаганда є частиною «гібридної війни»

  Європарламент ухвалив резолюцію щодо протидії російським ЗМІ. Резолюція має назву «Стратегічні комунікації ЄС як протидія пропаганді третіх сторін», її запропонувала польський депутат Ганна Фотига.

  У документі йдеться, що пропаганда є частиною «гібридної війни» і спрямована на те, щоб «спотворити правду, посіяти сумніви і ворожнечу між країнами союзу».

  У документі, зокрема, стверджується, що Росія надає фінансову підтримку опозиційним партіям і організаціям у країнах – членах ЄС, а також «використовує фактор двосторонніх міждержавних відносин для роз'єднання членів спільноти».

  Пропаганда, сказано в резолюції, спрямована проти журналістів, конкретних політиків і громадян ЄС.

  Основні інформаційні загрози Євросоюзу – це агентство Sputnik, телеканал RT, фонд «Русский мир» і підвідомче російському МЗС федеральне агентство «Росструдничество».

  Серед інших джерел пропаганди, яким, згідно з резолюцією, має протистояти Євросоюз, називаються угруповання «Аль-Каїда» та «Ісламська держава».

  Джерело: Тиждень

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ