Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Резніченко: Вперше в Україні в сільському ЦНАП можна оформити біометричний паспорт

  • Розсилка
  Глава Дніпропетровщини Валентин Резніченко - Резніченко: Вперше в Україні в сільському ЦНАП можна оформити біометричний паспорт
  Глава Дніпропетровщини Валентин Резніченко

  Раніше жителі Олександрополя були змушені їздити за документами в районний центр, долаючи 50 км і вистоюючи черги

  В Дніпропетровській області вперше в Україні мешканці села можуть отримати біометричний паспорт без виїзду в районний чи обласний центр. Завдяки новому обладнанню в селі Олександрополь Солонянського району почали видавати біометричні документи, повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

  «Одне з завдань ініційованої Президентом Петром Порошенком децентралізації – наблизити до людей якісні адміністративні послуги. На Дніпропетровщині вже працюють 56 ЦНАП, де можна отримати майже 200 послуг. Сьогодні стала доступною видача біометричних паспортів у сільському ЦНАПі. Це унікальний випадок для України», - заявив голова Дніпро ОДА Валентин Резніченко.

  Раніше жителі Олександрополя були змушені їздити за документами в районний центр, долаючи 50 км і вистоюючи черги. Відтепер 2,5 тис мешканців Олександрополя та прилеглих сіл отримали можливість оформляти паспорти та інші документи на місці.

  Олександропільський ЦНАП надаватиме близько 120 адміністративних послуг, включаючи біометричний закордонний паспорт і ID-картку громадянина України. Нова робоча станція має все необхідне обладнання – від принтерів і фотокамер до сканера відбитків пальців і планшета для електронного підпису.  «Аби придбати й запустити це обладнання, довелося докласти чимало зусиль. Шлях був тернистий, але ми його подолали за підтримки ДніпроОДА. Кінцевий результат – надання мешканцям якісних адмінпослуг», - прокоментувала Олександропільський сільський голова Людмила Муркович.

  Дніпропетровська область є лідером з надання адміністративних послуг в країні. В регіоні працюють 22 районних, 23 міських, 2 сільських, 9 об’єднано-громадських ЦНАПів та філій.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ