РФ розпочала в окупованому Криму навчання десантників за участю флоту

  По тривозі були підняті більше 2,5 тис.і десантників і близько 600 одиниць бойової техніки
  На полігоні Опук в окупованому Криму стартували командно-штабні навчання ВДВ; в маневрах також беруть участь кораблі Чорноморського флоту і сили ВКС. Про це повідомив журналістам командувач ВДВ Андрій Сердюков. [READ_MORE] «Вперше в історії російської армії в рамках навчань ВДВ відразу три наших з'єднання були одночасно підняті по
  • 20 Березня, 10:08
  • Розсилка
  Навчання ВДВ Росії в окупованому Криму
  Навчання ВДВ Росії в окупованому Криму

  По тривозі були підняті більше 2,5 тис.і десантників і близько 600 одиниць бойової техніки

  На полігоні Опук в окупованому Криму стартували командно-штабні навчання ВДВ; в маневрах також беруть участь кораблі Чорноморського флоту і сили ВКС. Про це повідомив журналістам командувач ВДВ Андрій Сердюков.  «Вперше в історії російської армії в рамках навчань ВДВ відразу три наших з'єднання були одночасно підняті по тривозі і частково перекинуті до Криму зі штатним озброєнням і технікою», - зазначив генерал.

  За його словами, в навчаннях задіяні військовослужбовці Новоросійської десантно-штурмової дивізії, а також Камишинської і Улан-Уденської окремих десантно-штурмових бригад. Всього по тривозі були підняті більше 2,5 тис.і десантників і близько 600 одиниць бойової техніки.

  Як повідомлялося, в окупований Крим з Росії прибудуть нові неатомнi підводні човни.

  Джерело: РИА Новости

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ