РФ відкриває у центрі Парижа «духовно-культурний центр» за 170 млн євро

  Комплекс розташований неподалік Ейфелевої вежі
  У середу, 19 жовтня, у центрі Парижа відкривається «духовний і культурний центр» Російської православної церкви. Комплекс розташований неподалік Ейфелевої вежі. До нього входять Свято-Троїцький собор з п'ятьма позолоченими банями, парафіяльний центр, школа, культурний центр, зокрема книжковий магазин, виставковий простір і кафе.
  • 19 Жовтня, 2016, 09:26
  • Розсилка
  Храм РПЦ у центрі Парижа
  Храм РПЦ у центрі Парижа

  Комплекс розташований неподалік Ейфелевої вежі

  У середу, 19 жовтня, у центрі Парижа відкривається «духовний і культурний центр» Російської православної церкви.

  Комплекс розташований неподалік Ейфелевої вежі. До нього входять Свято-Троїцький собор з п'ятьма позолоченими банями, парафіяльний центр, школа, культурний центр, зокрема книжковий магазин, виставковий простір і кафе.

  Духовно-культурний центр Російської православної церкви, профінансований Кремлем, обійшовся у близько 170 мільйонів євро.

  Відкривати центр сьогодні буде міністр культури Росії Володимир Мединський, а президент Володимир Путін минулого тижня скасував свою поїздку до Парижа на тлі критики Заходом дій Москви у Сирії.

  Очікується, що голова Російської православної церкви патріарх Кирило освятить храм в грудні під час візиту до Парижа. Усі роботи з облаштування церкви мають завершитися в 2017 році.

  Аналітики переконують, що розміщенням у Парижі великого церковного центру Москва прагне постати перед Європою як потужна, релігійна держава з усталеними традиційними цінностями.

  Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін скасував поїздку до Франції 19 жовтня через те, що на зустрічі з французьким президентом Франсуа Олландом обговорювалася б тільки тема Сирії.

  Путін мав зустрітися з президентом Олландом 19 жовтня в Парижі. Там російський глава держави повинен був провести переговори в Єлисейському палаці і взяти участь у відкритті Російського духовного центру.

  Раніше Олланд уже дав зрозуміти, що його зустріч з російським президентом Володимиром Путіним, запланована на 19 жовтня, може не відбутися. Французький президент допустив можливість висунення проти Росії звинувачень у воєнних злочинах за її бомбардування другого за величиною сирійського міста Алеппо.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ