РНБО збирається найближчим часом розглянути законопроект про деокупацію Донбасу

  Ірина Геращенко запропонувала найближчим часом провести дискусію щодо законопроекту на неформальній «мінській платформі», що створена й працює у Раді
  Найближчим часом відбудеться засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому планується розгляд законопроекту про деокупацію і реінтеграцію Донбасу. Про це на сторінці у Facebook написала перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко. «Відбулося засідання робочої групи по доопрацюванню законопроекту про деокупацію і
  • 19 Червня, 15:06
  • Розсилка
  <p>Засідання робочої групи по доопрацюванню законопроекту про деокупацію і реінтеграцію Донбасу</p>
<p>Фото: Ірина Геращенко/Facebook</p>

  Засідання робочої групи по доопрацюванню законопроекту про деокупацію і реінтеграцію Донбасу

  Фото: Ірина Геращенко/Facebook

  Ірина Геращенко запропонувала найближчим часом провести дискусію щодо законопроекту на неформальній «мінській платформі», що створена й працює у Раді

  Найближчим часом відбудеться засідання Ради національної безпеки і оборони, на якому планується розгляд законопроекту про деокупацію і реінтеграцію Донбасу.

  Про це на сторінці у Facebook написала перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко.

  «Відбулося засідання робочої групи по доопрацюванню законопроекту про деокупацію і реінтеграцію Донбасу, за участю керівників фракцій коаліції, депутатами та секретаря РНБО, які разом з експертами працюють, за дорученням президента, над цим проектом», – зазначила вона.

  З її слів, доопрацьовуються «певні дискусійні моменти законопроекту «Про особливості державної політики з відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованою територією Донецької та Луганської областей України».

  «Найближчим часом відбудеться РНБО, де буде розглянуто цей законопроект і прийнято остаточне рішення, також запропонувала найближчим часом провести дискусію щодо цих напрацювань на неформальній мінській платформі, що створена і успішно працює у Верховній Раді», – написала Геращенко.

  Раніше повідомлялося, що Порошенко готує законопроект про реінтеграцію Донбасу

  Як відомо, 14 червня президент України Петро Порошенко виступив проти скасування АТО. Він заявив: якщо не надати «військовим право адекватно діяти в умовах російської агресії, Україна буде беззахисною». 

  Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що Україні потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з Росією. «Це дуже серйозне питання, що вимагає обговорення в професійній експертному середовищі. Уточнений законопроект «Про відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями Донецької і Луганської областей» буде представлений президенту, після чого, сподіваюся, він оперативно буде внесений до Верховної Ради», - сказав він.

  Детальніше читайте у статті «Главкома» «Загадка від Турчинова. Чим замінять АТО?»

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ