Росія приховала від ООН свої реальні витрати на армію – ЗМІ

Росія приховала від ООН свої реальні витрати на армію – ЗМІ

РФ дезінформувала ООН

Росія, повідомивши в ООН інформацію про свої військові витрати, істотно їх занизила, розкривши лише трохи більше 40% витрат на збройні сили та інші воєнізовані формування.

Згідно з даними, переданими в ООН, військові витрати РФ в 2016 році скоротилися на 29% порівняно з 2015 роком і склали 2,1 трильйона рублів. Однак ці дані не збіглися з графою «Національна оборона» російського федерального бюджету, в якій сказано про 3,8 трильйона рублів, пише російське інформагентство «РБК».

Називається й інша сума, більш висока, ніж офіційно закладено в бюджеті. Її розрахував завідувач лабораторією військової економіки Інституту Гайдара Василь Зацепін. Згідно з цими розрахунками, військові витрати РФ склали майже 5 трильйонів рублів, в які входять також «непрямі» витрати, формально знаходяться в інших статтях бюджету.

Розбіжності пояснюються тим, що багато які витрати належать до закритих бюджетних витрат. Зазначається, що витрати на особовий склад російських збройних сил і воєнізованих структур в 2016 році виросли більш ніж вдвічі, а витрати на закупівлі і будівництво скоротилися вчетверо.

Коментарі — 0

Авторизуйтесь , щоб додавати коментарі
Іде завантаження...
Показати більше коментарів

Читайте також

Дата публікації новини: