Російська влада зачистила меморіал Нємцову (ОНОВЛЕНО)

  Поліція затримала біля меморіалу Борису Нємцову шістьох активістів
  У ніч на 27 лютого у центрі Москви біля влаштованого громадськістю «меморіалу» опозиційному політику Борису Нємцову поліція затримала шістьох людей. Про це повідомляє російський правозахисний портал «ОВД-Інфо».За його даними, до Москворецького мосту під’їхало чотири поліцейських автомобілі. Повідомляється, що у
  • 27 Лютого, 11:04
  • Розсилка
  Меморіал Борису Нємцову
  Меморіал Борису Нємцову

  Поліція затримала біля меморіалу Борису Нємцову шістьох активістів

  У ніч на 27 лютого у центрі Москви біля влаштованого громадськістю «меморіалу» опозиційному політику Борису Нємцову поліція затримала шістьох людей. Про це повідомляє російський правозахисний портал «ОВД-Інфо».
  За його даними, до Москворецького мосту під’їхало чотири поліцейських автомобілі. Повідомляється, що у відділки відвезли шістьох активістів, серед яких одна жінка.


  Разом з поліцією на місце затримання під’їхало кілька автомобілів, якими вивезли з мосту всі принесені людьми квіти і портрети вбитого опозиціонера.

  У мережі з'явилося відео зачистки меморіалу:
  Напередодні повідомлялось також про затримання біля меморіалу Нємцову жінки, яка прийшла покласти квіти.
  У неділю в Москві відбувся «Марш пам’яті Нємцова». У ньому взяли участь близько 15 тисяч людей, за даними організаторів. Після завершення узгодженої з владою ходи деякі активісти вирушили до місця вбивства політика. Акції пам’яті Нємцова відбулися в багатьох містах Росії та світу.
  Опозиційного російського політика Бориса Нємцова застрелили 27 лютого 2015 року на Великому Москворецькому мосту в центрі Москви. За версією слідства, імовірним замовником і організатором злочину є колишній офіцер батальйону «Північ» Руслан Мухудінов. Йому висунуто заочне звинувачення, з листопада 2015 року він перебуває в міжнародному розшуку.

  Джерело: Радіо Свобода

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ