Російські тюремники не пустили до Сущенка священика Київського патріархату

  Керівництво російської буцигарні запевнило, що в них повно московських церковників для сповіді
  Священик Української православної церкви Київського патріархату не зміг висповідати Романа Сущенка, українського журналіста, якого незаконно утримують у Росії. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Святослав Скороход, священик УПЦ КП, який служить у Підмосков'ї.  «Сьогодні мені було відмовлено у звершенні Таїнств
  • 29 Листопада, 2016, 14:24
  • Розсилка
  Роман Сущенко
  Роман Сущенко

  Керівництво російської буцигарні запевнило, що в них повно московських церковників для сповіді

  Священик Української православної церкви Київського патріархату не зміг висповідати Романа Сущенка, українського журналіста, якого незаконно утримують у Росії.

  Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Святослав Скороход, священик УПЦ КП, який служить у Підмосков'ї. 

  «Сьогодні мені було відмовлено у звершенні Таїнств сповіді та святого Причастя над нашим журналістом Романом Сущенком, який незаконно утримується в Лефортово. Про це нам сповістив його адвокат Марк Фейгін. Нагадаю, що декілька тижнів тому на прохання самого Романа ми та Марк Захарович звернулись до керівництва Лефортовської в`язниці, аби звершувати духовну опіку над вірним нашої Української Церкви, але сьогодні нам в цьому було відмовлено. Мовляв у них достатньо священиків РПЦ МП», - написав священик.

  Відомо, що раніше митрополит Адріан (Богородська єпархія УПЦ КП) подав звернення до ФСБ і СІЗО «Лефортово» на відвідування прихожанина Володимирського кафедрального собору в Києві Романа Сущенка, який незаконно утримується в СІЗО №2 у Москві.

  Вчора Лефортовський суд Москви продовжив арешт незаконно затриманому журналістові Роману Сущенку до 30 січня 2017 року.

  Читайте також матеріал Главкому: Церква Київського патріархату у Московській області. Знесуть чи помилують? 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ