Російський літак з п'яними туристами впав у Байкал

  Мандрівники-невдахи, яким вдалося вибратися з води, намагалися втекти від лікарів
  У Росії легкомоторний літак з туристами, які перебували у стані алкогольного сп'яніння, впав в озеро Байкал біля острова Ольхон. Як повідомляють російськіі ЗМІ, літак злетів у небо без дозволу. Повідомляється, що мандрівники-невдахи, яким вдалося вибратися з води, ще й спробували втекти від лікарів. Двом це вдалося, інших все ж шпиталізували до
  • 17 Липня, 17:23
  • Розсилка

  Мандрівники-невдахи, яким вдалося вибратися з води, намагалися втекти від лікарів

  У Росії легкомоторний літак з туристами, які перебували у стані алкогольного сп'яніння, впав в озеро Байкал біля острова Ольхон.

  Як повідомляють російськіі ЗМІ, літак злетів у небо без дозволу.

  Повідомляється, що мандрівники-невдахи, яким вдалося вибратися з води, ще й спробували втекти від лікарів. Двом це вдалося, інших все ж шпиталізували до лікарні. Вони отримали легкі травми.  ТАСС при цьому повіідомило, що легкомоторний літак Сеssna-172R здійснив аварійну посадку на воду, і привело слова агентства про те, що 4 людини не отримавши дозволу на виліт вирушили в політ. Також видання зазначає, що літак «невдало приводнився» в 20 метрах від берега, де глибина не перевищує 4 м, а постраждалих на берег витягали рибалки. За даними видання GazetaIrkutsk.ru первісну допомогу надали очевидці, що проходили повз кораблів.

  Зараз слідчі РФ з'ясовують чи впав літак, чи пілот вирішив з якихось причин сісти на воду. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ