Російський політолог розповів, чому Путін не чіпає Навального

  Бєлковський стверджує, що Навальний - не проект Кремля
  Російська влада дозволяє Олексію Навальному критику та не чіпає його оскільки він – передбачуваний. Таку думку висловив російський політолог Станіслав Бєлковський, пише «Гордон». «Влада зацікавлена в цій критиці, тому що вона приблизно представляє, чого можна, а чого не можна очікувати від Навального. Головне - це
  • 17 Травня, 16:00
  • Розсилка
  Олексій Навальний
  Олексій Навальний

  Бєлковський стверджує, що Навальний - не проект Кремля

  Російська влада дозволяє Олексію Навальному критику та не чіпає його оскільки він – передбачуваний. Таку думку висловив російський політолог Станіслав Бєлковський, пише «Гордон».

  «Влада зацікавлена в цій критиці, тому що вона приблизно представляє, чого можна, а чого не можна очікувати від Навального. Головне - це передбачуваність. Власне, чому Хілларі Клінтон була так цікава Кремлю? Тому що вона передбачувана. Вона ворог Кремлю, але прогнозований. А Трамп – непередбачуваний», - зазначив він.

  За словами експерта, у Навального справді є президентські амбіції. «Цим Навальний мені дуже симпатичний, тому що він один з небагатьох російських політиків, які дійсно хочуть очолити країну», - сказав Бєлковський, однак додав, що зараз у опозиціонера немає такої можливості.
  « Для Навального України не існує. Для нього існує Російська Федерація», - зазначив він.

  Бєлковський також підкреслив, що Навальний - не проект Кремля. « Я добре знаю Навального вже багато років… Останні п'ять років ми практично не спілкуємося, не має значення, з яких причин, але він проект самого себе, звичайно», - додав політолог.

  Як повідомлялось, Бєлковський також розповів про можливих наступників Путіна.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ