Розенблат стверджує, що упродовж останнього місяця йому погрожували

  Нардеп заявив, що готовий співпрацювати з НАБУ і сподівається, що слідство «знайде винних»
  Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Борислав Розенблат заявив, що протягом останнього місяця отримував погрози фізичної розправи на свою адресу. Про це він повідомив в ефірі телеканалу «112 Україна». «Я звернувся до СБУ, щоб надали захист, СБУ не надала мені ніякого захисту. Мій охоронець просто
  • 20 Червня, 10:25
  • Розсилка
  Народний депутат Борислав Розенблат
  Народний депутат Борислав Розенблат

  Нардеп заявив, що готовий співпрацювати з НАБУ і сподівається, що слідство «знайде винних»

  Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка» Борислав Розенблат заявив, що протягом останнього місяця отримував погрози фізичної розправи на свою адресу. Про це він повідомив в ефірі телеканалу «112 Україна».

  «Я звернувся до СБУ, щоб надали захист, СБУ не надала мені ніякого захисту. Мій охоронець просто прикрив мені спину. Така людина має бути поруч», - додав Розенблат.

  Крім того, він вважає, що підкинуті гроші - це помста за його діяльність.

  «Те, що там відбувалося, мені важко коментувати, але те, що я потім прочитав у ЗМІ, що моя сім'я пов'язана з незаконним видобутком бурштину і... - я просто не хочу давати жодних коментарів, тому що для мене це питання, ви не уявляєте, це помста. Це звичайна помста людей, з якими ми два з половиною роки боремося за легальний видобуток бурштину», - сказав Розенблат.

  Він також заявив, що готовий співпрацювати з НАБУ і сподівається, що слідство все з'ясує.

  Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що в одному з ресторанів Києва співробітники НАБУ затримали охоронця народного депутата Борислава Розенблата за підозрою в отриманні хабара. При ньому були $200 тис. 

  У НАБУ стверджують, що хабар, на якому затримали охоронця Розенблата, призначався двом нардепам.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ