Ryanair готова відновити переговори з Україною

  Омелян повідомив, що у нього вчора була розмова з керівництвом Ryanair
  Лоукост-авіакомпанія Ryanair готова відновити переговори про вихід на український ринок. Про це міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив на прес-конференції в прес-центрі «Главкома». «Вчора у мене була розмова з керівництвом Ryanair. Вони готові до відновлення переговорів. Якщо ці переговори будуть справді
  • 14 Липня, 13:38
  • Розсилка

  Омелян повідомив, що у нього вчора була розмова з керівництвом Ryanair

  Лоукост-авіакомпанія Ryanair готова відновити переговори про вихід на український ринок. Про це міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив на прес-конференції в прес-центрі «Главкома».

  «Вчора у мене була розмова з керівництвом Ryanair. Вони готові до відновлення переговорів. Якщо ці переговори будуть справді переговорами, бо переговорів з аеропортом «Бориспіль» не було. Були публічні звинувачення, зрив будь-якого переговорного процесу»,  - повідомив міністр.

  Дивіться запис прес-конференції:  Нагадаємо, 5 липня аеропорт «Бориспіль» підписав договір з європейською авіакомпанією-лоукостером Ryanair.

  10 липня стало відомо, що лоукостер Ryanair розірвав угоду з Україною.

  Керівник львівського аеропорту заявила, що Ryanair може ще повернутися на український ринок.

  11 липня Кабміном було прийнято рішення поновити переговори з Ryanair.

  12 липня міністр інфраструктури України Володимир Омелян подав до уряду подання про звільнення генерального директора аеропорту «Бориспіль» Павла Рябікіна.

  У прес-службі Ryanair заявили, що авіакомпанія поки не планує повертатися до відновлення переговорів по Україні. 

  Але 13 липня генеральний директор Міжнародного аеропорту «Бориспіль» Павло Рябікін заявив про відновлення переговорів з авіакомпанією Ryanair. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ