«Самопоміч» активізувалася в лобіюванні інтересів Коломойського – блогер

  Суть претензій та мовні конструкції збігаються у документах Войціцької та компанії Коломойського збігаються, - Сазонов
  Партія «Самопоміч» активізувалася у лобіюванні інтересів олігарха Ігоря Коломойського, який хоче отримати пільги на електроенергію для своїх феросплавних заводів. Про це в Facebook написав блогер Кирило Сазонов, підкресливши про отримання документальних доказів цього факту. «Пам'ятайте, я писав, що боротьба
  • 18 Травня, 14:18
  • Розсилка
  Вікторія Войціцька, депутат від «Самопомочі»
  Вікторія Войціцька, депутат від «Самопомочі»

  Суть претензій та мовні конструкції збігаються у документах Войціцької та компанії Коломойського збігаються, - Сазонов

  Партія «Самопоміч» активізувалася у лобіюванні інтересів олігарха Ігоря Коломойського, який хоче отримати пільги на електроенергію для своїх феросплавних заводів. Про це в Facebook написав блогер Кирило Сазонов, підкресливши про отримання документальних доказів цього факту.

  «Пам'ятайте, я писав, що боротьба «Самопомочі» з формульним підходом в тарифоутворенні на електроенергію це боротьба Коломойського за право отримувати е/е для своїх феросплавних заводів за низькою неринковою ціною? Боротьба за привілей купувати електроенергію за неринковою, а вироблені з неї феросплави (де в собівартості частка е/е до 50%) продавати за ринковою! Тоді ще багато хто не вірив», - написав блогер.

  «Докази «Самопоміч» сама надала. 11 травня Вікторія Войціцька (депутат від «Самопомочі») на своєму ФБ публічно оголосила, що ініціювала засідання Спецкомісії ВР з реприватизації «Західенерго». ...Не так вже й давно підконтрольна Коломойському компанія «Бізнес-інвест» зверталася до суду з того ж приводу. І програла всі інстанції», - додав Сазонов.

  При цьому він навів копії документів, які свідчать про однакові формулювання «Самопомочі» та структури Ігоря Коломойського щодо компанії «Західенерго», яку олігарх хоче реприватизувати.
  «На одному з них - фрагмент позовної заяви «Бізнес-інвесту» (там ще друк в нижньому правому куті). На другому - проект рішення Спецкомісії, який Войціцька запропонувала народним депутатам. Як бачимо, не тільки суть претензій, але навіть мовні конструкції збігаються», - зазначив блогер.


  18527978_1346235108797244_2713221936857101073_n


  18528096_1346235112130577_6777627142329399287_n

  Раніше політолог повідомляв, що торгова блокада Донбасу, яка здійснювалася за активної підтримки фракцій «Самопомочі» та «Укропу», була політичною боротьбою Коломойського проти Порошенка за право не повертати борги «Приватбанку».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ