Савченко дала свідчення в СБУ щодо поїздок до бойовиків на Донбас

  Нардеп порадила звертатись за інформацією до СБУ стосовно її «загадкових походів на окуповану територію»
  Народний депутат України Надія Савченко розповіла, що сьогодні надала свідчення у Службі безпеки України щодо «загадкових походів на окуповану територію». Про це вона сказала в ефірі «112 Україна». «Зроблю ще одну заяву стосовно останні непорозумінь і моїх загадкових походів на окуповану територію. Сьогодні я була в
  • 17 Жовтня, 2016, 19:53
  • Розсилка
  Народний депутат України Надія Савченко
  Народний депутат України Надія Савченко

  Нардеп порадила звертатись за інформацією до СБУ стосовно її «загадкових походів на окуповану територію»

  Народний депутат України Надія Савченко розповіла, що сьогодні надала свідчення у Службі безпеки України щодо «загадкових походів на окуповану територію». Про це вона сказала в ефірі «112 Україна».

  «Зроблю ще одну заяву стосовно останні непорозумінь і моїх загадкових походів на окуповану територію. Сьогодні я була в СБУ. Дала всі свідчення. Так що особливо тих депутатів, яких це дуже цікавить, можуть поцікавитися в СБУ, які свідчення я надала», - зазначила Савченко.

  Також вона зазначила, що сьогодні ще повернеться на допит в СБУ.

  Нагадаємо, нещодавно в соціальних мережах з'явилася інформація про те, що народний депутат Надія Савченко намагалася проїхати на окуповану територію України, у «ДНР», для зустрічі з ватажком бойовиків Олександром Захарченко. При цьому у соцмережах було вказано, що Надію Савченко зупинили українські військові і не дали проїхати в «ДНР». Однак, вона цю інформацію спростувала.

  Пізніше, Савченко в ПАРЄ все ж таки зізналася, що їздила до бойовиків на Донбас.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ