СБУ перекрила канал постачання зброї для бойовиків «ДНР»

  Зловмисник перевозив частину зброї для закладання у схованку, призначену для диверсійної групи терористів
  Співробітники Служби безпеки України спільно з фіскальною службою перекрили канал постачання зброї з тимчасово окупованих терористами територій для потреб диверсійних груп так званої «ДНР». Про це йдеться у повідомленні СБУ у Facebook. «На блокпості поблизу села Березове Мар’їнського району Донеччини правоохоронці зупинили
  • 18 Жовтня, 2016, 06:17
  • Розсилка

  Зловмисник перевозив частину зброї для закладання у схованку, призначену для диверсійної групи терористів

  Співробітники Служби безпеки України спільно з фіскальною службою перекрили канал постачання зброї з тимчасово окупованих терористами територій для потреб диверсійних груп так званої «ДНР».

  Про це йдеться у повідомленні СБУ у Facebook.

  «На блокпості поблизу села Березове Мар’їнського району Донеччини правоохоронці зупинили авто. Під час огляду машини співробітники спецслужби виявили шість одиниць вогнепальної нарізної зброї, у тому числі одну снайперську та дві штурмові гвинтівки. Чоловік надав підроблені документи щодо походження зброї», – йдеться у повідомленні.

  За інформацією СБУ, зловмисник перевозив частину зброї для закладання у схованку, призначену для диверсійної групи терористів.

  Відкрито кримінальне провадження за ст. 358 Кримінального кодексу України.

  Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії для встановлення всіх осіб, що причетні до організації та функціонування каналу передачі зброї диверсантам. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ