Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  СБУ проводить обшуки в дев’ятьох фондових компаніях

  • Розсилка
  СБУ проводить обшуки в дев’ятьох фондових компаніях

  Обшуки проходять на підставі рішення Шевченківського суду Києва, яке було прийнято ще у вересні

  Служба Безпеки України проводить обшуки та виїмку документів в ряді компаній, що працюють на фондовому ринку.

  Дану інформацію StockWorld підтвердили відразу кілька джерел.

  За їхніми даними, обшуки і виїмка документів проводяться в таких компаніях як «Арт-Капітал», «УНІВЕР», Фондова біржа ПФТС і Українська біржа.

  Обшуки проходять на підставі рішення Шевченківського суду Києва, яке було прийнято ще у вересні, проте в єдиному реєстрі судових рішень наразі відсутнє.

  За словами одного з джерел, яке було в офісному центрі, де розташовується фондова біржа ПФТС, шостий і сьомий поверх (де знаходиться біржа) заблоковані невідомими людьми в масках. При цьому свідки повідомляють, що в офісі Української біржі також проходять слідчі дії, які фіксуються на відеокамеру.

  Як стало відомо виданню, обшуки проходять в компаніях: Українська біржа, Універ Капітал, КУА Універ Менеджмент, I-Інвест, Майстер Брок, Навігатор-Інвест, АРТ Капітал, Опексір Лімітед, Крінкліф Ентерпрайзіс Лімітед.

  За даними джерел, зазначені компанії і ряд фізосіб здійснили операції з ОВДП в режимі так званого «групового звіту» (заключення біржових контрактів, які забезпечені правами на отримання грошових коштів на підставі відповідних зустрічних зобов'язань), які спрямовані на «маскування» незаконного походження коштів в сумі понад 86 млн гривень.

  Також правоохоронцям надано доступ до документів за вищевказаними операціями «Розрахункового центру».

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ