Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Соломатіна назвала прізвища нардепів, декларації яких у НАЗК спеціально не перевіряли

  • Розсилка
  Ганна Соломатіна - Соломатіна назвала прізвища нардепів, декларації яких у НАЗК спеціально не перевіряли
  Ганна Соломатіна

  Чиновниця з НАЗК каже, що фальсифіковані висновки спецперевірок візував замість Корчак Руслан Радецький

  Керівник департаменту НАЗК з фінансового контролю та моніторингу способу життя Ганна Соломатіна заявила, що керівництво її відомства умисно гальмувало спецперевірки декларацій нардепів та візувало фальсифіковані результати перевірок

  «Олег Ляшко не пройшов перевірки - в лютому про початок процедури ухвалили рішення, а у травні сплив термін, і вона так і не почалась, так само з нардепів і по Шуфричу, Балицькому, Лозовому, Сотник, - результатів нема», - заявила чиновниця.

  Соломатіна також додала, що фальсифіковані висновки спецперевірок візував замість голови НАЗК Корчак інший член відомства, Руслан Радецький.

  «Подвійні» та «потрійні», тобто фальсифіковані висновки по повним перевіркам підписував член НАЗК Радецький», - додала Соломатіна.

  Нагадаємо, що, за даними Соломатіної, у НАЗК використовують е-декларування для покривання чиновників, лояльних до влади, розправи над незгодними та з метою особистого збагачення голови Наталії Корчак та членів НАЗК. За її словами, результати перевірок фальсифікуються так, як це потрібно керівництву.

  У Корчак спростували всі звинувачення Соломатіної та позвалися на неї до суду. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ