Соломатіна оприлюднила листування з куратором із Адміністрації президента

  Соломатіна вирішила оприлюднити переписку з Горащенковим, оскільки боїться за своє життя й здоров'я
  Колишній керівник департаменту фінансового контролю й моніторингу способу життя Національного агентства з запобігання корупції (НАЗК) Ганна Соломатіна оприлюднила переписку c співробітником Адміністрації президента Олексієм Горащенковим. Фотокопії листування вона оприлюднила на своїй сторінці в соціальній сторінці Facebook. «Якщо в когось
  • 24 Листопада, 2017, 16:01
  • Розсилка
  Ганна Соломатіна
  Ганна Соломатіна

  Соломатіна вирішила оприлюднити переписку з Горащенковим, оскільки боїться за своє життя й здоров'я

  Колишній керівник департаменту фінансового контролю й моніторингу способу життя Національного агентства з запобігання корупції (НАЗК) Ганна Соломатіна оприлюднила переписку c співробітником Адміністрації президента Олексієм Горащенковим.

  Фотокопії листування вона оприлюднила на своїй сторінці в соціальній сторінці Facebook.

  «Якщо в когось ще є сумніви щодо існування куратора по НАЗК в Адміністрації президента або надія, що СБУ забезпечить безсторонній розгляд справи про заяві викривачів з НАЗК, почитайте фрагменти мого листування в WhatsApp з Олексієм Горащенковим», - написала вона.  Ввідповідно до оприлюдненого листування, Горащенков заявляв про наявність домовленості щодо звільнення Соломатіної і керівника апарата НАЗК Ігоря Ткаченка.

  «З огляду на, що по деяких контрольних справах закінчуються строки, а від вас результатів, я так розумію, не буде (СБУ так нам доповідає), думаю, нема рації затягувати, інакше тоді вже й в Ігоря (Ткаченка) почнуться проблеми й серйозні», - написав Горащенко відповідно до листування.

  Соломатіна вирішила оприлюднити переписку з Горащенковим, оскільки боїться за своє життя й здоров'я.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ