Спецпредставник США планує найближчими днями знову відвідати Україну

  В ході першого візиту Волкер провів зустрічі з широким спектром державних діячів, запевняють в Адміністрації президента
  Заступник глави адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв заявляє, що спеціальний представник США з питань України Курт Волкер найближчими днями знову відвідає Україну. «Це був перший візит. Домовилися, що найближчими днями він приїде знову в Україну. Звичайно, буде залежати від його графіка, тому що він хоче інтенсивно увійти в
  • 14 Липня, 00:22
  • Розсилка
  Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер
  Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер

  В ході першого візиту Волкер провів зустрічі з широким спектром державних діячів, запевняють в Адміністрації президента

  Заступник глави адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв заявляє, що спеціальний представник США з питань України Курт Волкер найближчими днями знову відвідає Україну.

  «Це був перший візит. Домовилися, що найближчими днями він приїде знову в Україну. Звичайно, буде залежати від його графіка, тому що він хоче інтенсивно увійти в процес не тільки консультацій з українською стороною, а й, зокрема, з нашими партнерами по «нормандському формату», - сказав він в ефірі «5 каналу» в четвер.

  Єлісєєв зазначив, що в ході першого візиту Волкер провів зустрічі з широким спектром державних діячів.

  Він зазначив, що після входження спецпредставника в курс справи він може внести певні пропозиції керівництву США для того, щоб дати імпульс мирному діалогу на Донбасі.

  «Я не можу поки деякі речі розголошувати, але, дійсно, у президента з Куртом Волкером відбулася досить відверта і, я б сказав, така інтенсивна і стратегічна розмова, де були обговорені деякі інноваційні елементи, які ми могли спільно з нашими партнерами зробити для того, щоб все-таки принести мир на Донбас», - сказав Єлісєєв.

  До слова, Єлісєєв також розповів, що Адміністрація президента разом зі спеціальним представником США з питань України Куртом Волкером окреслили кроки, які мають надати новий імпульс для виконання Мінських домовленостей.

  Як відомо, державний секретар США Рекс Тіллерсон 7 липня призначив спецпредставником щодо України колишнього американського посла в НАТО Курта Волкера. Обидва посадовці у неділю, 9 липня, відвідали з офіційним візитом Київ.

  Волкер відповідатиме за просування зусиль Сполучених Штатів, спрямованих на виконання Мінських угод. Він неодноразово закликав адміністрацію Дональда Трампа протидіяти викликам з боку Росії.

  Держсекретар Рекс Тіллерсон вірить, що спецпредставник США допоможе встановити мир на Донбасі.

  У вівторок представник зовнішньополітичного відомства США заявив, що Волкер «надзвичайно напружено працює» в Україні.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ