США відновлять співбесіди для видачі віз росіянам

  У посольстві відзначили, що не можуть відновити видачу віз в тому обсязі, який був до рішення РФ скоротити чисельність персоналу посольства США і трьох консульств
  Консульства США в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці відновлять проведення співбесід для видачі віз. Про це повідомляє прес-служба посольства США в Росії. «11 грудня консульства США в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці відновлять проведення співбесід на неімміграційні візи в обмеженому обсязі», - йдеться в
  • 4 Грудня, 2017, 15:15
  • Розсилка

  У посольстві відзначили, що не можуть відновити видачу віз в тому обсязі, який був до рішення РФ скоротити чисельність персоналу посольства США і трьох консульств

  Консульства США в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці відновлять проведення співбесід для видачі віз. Про це повідомляє прес-служба посольства США в Росії.

  «11 грудня консульства США в Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та Владивостоці відновлять проведення співбесід на неімміграційні візи в обмеженому обсязі», - йдеться в повідомленні.

  Також посольство США в Москві продовжить проводити співбесіди на імміграційні, диверсифікаційні і неімміграційні візи в обмеженому обсязі.

  У посольстві в той же час відзначили, що не можуть відновити видачу віз в тому обсязі, який був до рішення РФ скоротити чисельність персоналу посольства США і трьох консульств.

  «Ми продовжуємо виконувати свою роботу зі значно скороченим кадровим складом, що неминуче передбачає скорочений обсяг візових послуг», - заявили в посольстві.

  Як відомо, 21 серпня США повідомили, що призупинять видачу неімміграційних віз в Росії на невизначений термін.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ