Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Стала відома зарплата Турчинова та його заступників у листопаді

  • Розсилка
  Секретар РНБО Олександр Турчинов - Стала відома зарплата Турчинова та його заступників у листопаді
  Секретар РНБО Олександр Турчинов

  Найвища зарплата за листопад з керівництва РНБО у заступника секретаря Олександра Литвиненка - 79 762 гривні

  Заробітна плата секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександра Турчинова за листопад склала 52,2 тис. гривень, при цьому зарплата його заступників була вищою - від 66,9 тис. до 79,8 тис. гривень.

  Про це повідомляють «Українські новини».

  «Заробітна плата за листопад 2017 року секретаря РНБО Турчинова А. В. склала 52 200 гривень», - сказано у відповіді апарату РНБО на інформаційний запит.

  Зокрема, посадовий оклад Турчинова, як і надбавка за інтенсивність праці, склали 18 тис. гривень, надбавка за вислугу років - 9 тис. гривень, а надбавки за роботу в умовах режимних обмежень і як експерту з питань таємниць - по 3,6 тис. гривень.

  У той же час зарплата за листопад першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського вища - 66 851 гривня, з яких 32 тис. гривень - премія, а 18,7 тис. гривень - витрати.

  Зарплата ще одного першого заступника секретаря Михайла Коваля за листопад ще вища - 78 997 гривень, з яких 25,9 тис. гривень - премія.

  Найвища зарплата за листопад з керівництва РНБО у заступника секретаря Олександра Литвиненка - 79 762 гривні, з яких 28,9 тис. гривень - премія, а 17,3 тис. гривень - витрати.

  Раніше стало відомо, скільки заробляє глава МВС Арсен Аваков та його заступники.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ