Суддя-зрадник з Криму намагається поновитися на роботі

  Чорнобук вже 10 місяців судиться з Верховною Радою
  На розгляді Вищого адмінсуду Україні перебуває справа за позовом екс-голови Апеляційного суду Криму Валерія Чорнобука до Верховної Ради України. Він намагається оскаржити скасування рішення щодо його звільнення «за порушення присяги». 13 вересня засідання знову було відкладене через те, що один з колегії суддів заявив про самовідвід.
  • 13 Вересня, 22:46
  • Розсилка
  <span>Чорнобук Валерій</span>
  Чорнобук Валерій

  Чорнобук вже 10 місяців судиться з Верховною Радою

  На розгляді Вищого адмінсуду Україні перебуває справа за позовом екс-голови Апеляційного суду Криму Валерія Чорнобука до Верховної Ради України.

  Він намагається оскаржити скасування рішення щодо його звільнення «за порушення присяги».

  13 вересня засідання знову було відкладене через те, що один з колегії суддів заявив про самовідвід. Розгляд справи буде поновлено до формування колегії.

  Чорнобук вже 10 місяців судиться з Радою і намагається повернутися на посаду судді апеляційного суду Дніпропетровської області.

  Нагадаємо, Вища рада правосуддя продовжила термін тимчасового відсторонення двох суддів, які підозрюються у корупційних злочинах.

  Йдеться про суддю Кіровського районного суду Дніпропетровська Наталію Овчаренко, яку відсторонено до 19 жовтня 2017 року, та про суддю Дзержинського райсуду Харкова Сергія Лазюка, відстороненого до 30 вересня.

  Обох суддів, яких притягнуто до кримінальної відповідальності, відсторонено на строк досудового розслідування.

  Джерело: Громадське

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ