Супрун розповіла, що буде з лікарнями в ході реформи

  МОЗ виступає за перепрофілювання неефективних лікарень
  Міністерство охорони здоров’я виступає за перепрофілювання неефективних лікарень в ході медичної реформи. Про це в ефірі «5 каналу» заявила в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. [READ_MORE] «Ми, у Кабміні, прийняли постанову про госпітальні округи. Кожна область буде розділена на госпітальні
  • 2 Грудня, 2016, 08:28
  • Розсилка
  Медична реформа
  Медична реформа

  МОЗ виступає за перепрофілювання неефективних лікарень

  Міністерство охорони здоров’я виступає за перепрофілювання неефективних лікарень в ході медичної реформи. Про це в ефірі «5 каналу» заявила в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.  «Ми, у Кабміні, прийняли постанову про госпітальні округи. Кожна область буде розділена на госпітальні округи. В тому окрузі будуть мінімальні інфраструктурні вимоги – це одна лікарня, яка буде надавати інтенсивну допомогу, дві лікарні, які будуть надавати планову допомогу і так далі. В регіонах самі будуть вирішувати, які лікарні будуть тими, які залишаються. А ті які не будуть потрібні, ми хочемо, щоб вони були перетворені на інші будинки соціального напрямку. Ми би хотіли, щоб міста, області, райони не закривали ті лікарні, а перепрофілювали їх», – сказала Супрун.

  Нагадаємо, у середу, 30 листопада, Кабінет міністрів України розглянув та затвердив Концепцію реформи фінансування охорони здоров'я.

  З Концепцію реформи фінансування охорони здоров'я можна ознайомитися тут. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ