Гройсман обіцяє вивести медицину з коми, в яку її завела Богатирьова

  Уряд затвердив Концепцію реформи фінансування охорони здоров'я
  Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні розглянув та затвердив Концепцію реформи фінансування охорони здоров'я. [READ_MORE] На своїй сторінці у Facebook прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що його команда «починає впровадження змін». «Ні для кого не секрет, що система охорони здоров'я зараз перебуває у
  • 30 Листопада, 2016, 14:34
  • Розсилка
  Володимир Гройсман
  Володимир Гройсман

  Уряд затвердив Концепцію реформи фінансування охорони здоров'я

  Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні розглянув та затвердив Концепцію реформи фінансування охорони здоров'я.  На своїй сторінці у Facebook прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що його команда «починає впровадження змін».

  «Ні для кого не секрет, що система охорони здоров'я зараз перебуває у коматозному стані. Тотально низький рівень послуг і заробітна плата у галузі, і найнижча у Європі тривалість життя населення – все це результати системи охорони здоров'я, яку було знищено. Остання спроба реформування МОЗ, яку було здійснено у 2011 році (тоді міністром охорони здоров'я була Раїса Богатирьова. – Ред.), стала кроком до знищення галузі. Я тоді був міським головою Вінниці і виступав опонентом такого реформування. Моя позиція: не можна знищувати надбане, а трансформації потрібно робити у тісній взаємодії з органами місцевої влади, яка несе відповідальність за якість надання послуг на місцях», – зазначив Гройсман.
  Він висловив упевненість, що нинішня реформа МОЗ буде дійсно результативною.

  З Концепцію реформи фінансування охорони здоров'я можна ознайомитися тут. 

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ