Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Телеканалу NewsОne призначено перевірку через трансляцію фейку

  • Розсилка
  Телеканалу NewsОne призначено перевірку через трансляцію фейку

  Телеканал транслював сюжети з інформацією про розгляд Комітетом із фінансових питань Конгресу США наявності корупції в Національному банку України

  Рішенням Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення 16 листопада ТОВ «Новини 24 години», м. Київ (телеканал NewsОne) призначено позапланову перевірку з метою з’ясування дотримання мовником закону України «Про телебачення і радіомовлення». Про це повідомляє прес-служба Нацради.

  «Моніторингом мовлення цього супутникового каналу зафіксовано трансляцію сюжетів з інформацією про розгляд Комітетом із фінансових питань Конгресу США наявності корупції в Національному банку України. 29.09.2017 американський інтернет-ресурс «The Weekly Standard» опублікував статтю про те, що жодних слухань щодо корупції в Національному банку України в Конгресі США не відбувалось», - йдеться в повідомленні.

  Задля встановлення стану дотримання компанією вимог чинного законодавства Національна рада звернулася до Незалежної медійної ради. У її висновку йдеться про те, що телеканал NewsОne припустився порушень стандартів точності, достовірності та збалансованості подачі інформації і свідомо увів в оману своїх глядачів.

  Після того, як Національна рада докладно вивчить це питання, буде ухвалено відповідне рішення.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ