Тимчук: серед бойовиків ходять чутки щодо наступу ЗСУ

  «Л/ДНР» також може організувати наступ
  Серед бойовиків ходять чутки, що Збройні сили України до кінця року візьмуть під контроль окуповані райони Донбасу. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляєлідер групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук. «Серед бойовиків обох «армійських корпусів» посилено поширюються чутки про те, що якщо в найближчі місяці
  • 21 Квiтня, 10:07
  • Розсилка
  Дмитро Тимчук
  Фото: архів
  Дмитро Тимчук

  «Л/ДНР» також може організувати наступ

  Серед бойовиків ходять чутки, що Збройні сили України до кінця року візьмуть під контроль окуповані райони Донбасу. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомляєлідер групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

  «Серед бойовиків обох «армійських корпусів» посилено поширюються чутки про те, що якщо в найближчі місяці з боку Л/ДНР не буде організовано масштабний наступ, то ЗСУ перехоплять ініціативу і до кінця року візьмуть під свій контроль окуповані райони Донбасу, повністю знищивши Л/ДНР», - написав він.

  Крім того, Тимчук повідомляє, що під цим приводом серед російських найманців отримує популярність теза про організацію швидкого наступу. Разом з тим, місцеві бойовики з числа так званих «15-и тисячників» цю ідею не підтримують.

  Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко зазначив, що на Донбасі справжня війна, а не заморожений конфлікт.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ