Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Тимошенко із США просить Раду зарахувати її голос «за» денонсацію дружби з РФ

  • Розсилка
  Лідер партії «Батьківщина» нагадала, що саме Борис Тарасюк вніс відповідний проект про припинення дружби з Росією ще на самому початку роботи Верховної Ради VIII-го скликання - Тимошенко із США просить Раду зарахувати її голос «за» денонсацію дружби з РФ
  Лідер партії «Батьківщина» нагадала, що саме Борис Тарасюк вніс відповідний проект про припинення дружби з Росією ще на самому початку роботи Верховної Ради VIII-го скликання
  photo by Alexander Prokopenko

  Тимошенко та «Батьківщина» одностайно проголосували за розірвання договору про дружбу з Росією

  «Батьківщина» одностайно проголосувала за законопроект «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією» (№ 0206). Про це йдеться на сайті «Батьківщини».

  Як наголосив під час розгляду відповідного документу народний депутат від «Батьківщини» Борис Тарасюк, це питання стратегічної ваги для нашої держави.

  Борис Тарасюк також продемонстрував заяви Юлії Тимошенко, Григорія Немирі та Сергія Власенка, які наразі перебувають у відрядженні у Вашингтоні на запрошення Конгресу і сенату США, з офіційним проханням до голови ВРУ Андрія Парубія зарахувати їх голоси «за» денонсацію дружби з РФ.

  Свою заяву лідер «Батьківщини» заздалегідь опублікувала на особистій сторінці у Facebook, додавши також відповідні звернення депутатів з її фракції.


  .jpg_23

  «На жаль, я сьогодні фізично не можу бути присутня на засіданні парламенту, позаяк перебуваю в США з візитом. Поїздка заздалегідь погоджена і не могла бути скасована чи перенесена на інший тиждень», – написала вона.  Лідер партії «Батьківщина» нагадала також, що саме Борис Тарасюк вніс відповідний проект про припинення дружби з Росією ще на самому початку роботи Верховної Ради VIII-го скликання.

  Борис Тарасюк зазначив, що ще у 2015 році разом із колегами по фракції він вніс законопроект про зупинення дії принаймні декількох статей відповідного договору, включно з одіозною статтею про стратегічне партнерство між Україною та Росією, але МЗС не знайшло для цього підстав.

   

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ