Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Тимошенко пропонує набирати контрактників у ЗСУ на нових умовах

  • Розсилка
  За словами Тимошенко, для того, щоб українська армія стала сильнішою, потрібно збільшити реальний обсяг фінансування наших Збройних Сил з 2%ВВП до 3% - Тимошенко пропонує набирати контрактників у ЗСУ на нових умовах
  За словами Тимошенко, для того, щоб українська армія стала сильнішою, потрібно збільшити реальний обсяг фінансування наших Збройних Сил з 2%ВВП до 3%

  Зарплата рядового контрактної служби в 1,5 раза повинна перевищувати середню заробітну плату в країні, - вважає лідер партії «Батьківщина»

  Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко привітала Українських воїнів з Днем Збройних сил України та висловила їм свою повагу та вдячність. Про це йдеться на її сторінці у Facebook.

  За словами Тимошенко, для того, щоб українська армія стала сильнішою, потрібно збільшити реальний обсяг фінансування наших ЗСУ з 2%ВВП до 3%.  Тоді можна буде у Збройні сили України набирати військовослужбовців на нових умовах.

  «Так, зарплата рядового контрактної служби в 1,5 раза перевищуватиме середню заробітну плату в країні, усі військові зможуть отримати житло за спеціальною іпотечною програмою, за якою відсотки сплачуватиме держава. Також до контракту будуть включені гарантії медобслуговування, отримання освіти, пенсійного страхування, а також додаткові пільги для учасників бойових дій та членів їх родин», - повідомила Юлія Тимошенко.

  За словами лідера «Батьківщини», результатом комплексної програми зміцнення армії стане повна відповідність всім стандартам НАТО з подальшою інтеграцією у цей світовий безпековий та миротворчий колективний блок.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ