Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  Трамп закликав Конгрес зупинити лотерею Green Card: «До США потрапляють найгірші з гірших»

  • Розсилка
  Програма&nbsp;<span>Green Сard&nbsp;діє в США з 1990 року</span> - Трамп закликав Конгрес зупинити лотерею Green Card: «До США потрапляють найгірші з гірших»
  Програма Green Сard діє в США з 1990 року

  «Ми отримуємо найгірших, хто є у цих країнах - вони опиняються у лототроні, а вже звідти - витягується найгірший з усіх», - заявив Трамп

  Конгрес США має покінчити із Диверсифікаціною візовою лотереєю відомою, як «зелена картка» та припинити ланцюгову міграцію до Америки. До цього президент США Дональд Трамп закликав у п'ятницю у ході виступу перед випускниками Академії Федерального бюро розслідування.

  Останні репліки президента були прив'язані до нещодавніх терактів у Нью-Йорку, виконавці яких, як повідомлялось, потрапили до США в одному випадку за Диверсифікаційною візовою лотерею, а в іншому - як близький родич людини, яка попередньо іммігрувала до Америки та отримала статус громадянина, або резидента.

  «Як ми пересвідчились в останній час, перед США постають надзвичайно серйозні виклики. Терористи завдали ударів на вулицях та у підземці Нью-Йорка двічі за останні місяці. В обох випадках вони прибули до країни, скориставшись нашою неефективною імміграційною системою, яку ми зараз стрімко виправляємо. Один прибув через ланцюгову міграцію (як член родини американського громадянина - ред), а інший за допомогою Диверсифікаційної візової лотереї», - заявив президент США.

  «Ми отримуємо найгірших, хто є у цих країнах - вони опиняються у лототроні, а вже звідти - витягується найгірший з усіх. І от ця людина і чує: «Вітаємо! Ти відправляєшся до Сполучених Штатів», - змалював процес отримання дозволу на проживання за результатами Диверсифікаційної візової лотереї Трамп.

  Слова президента присутні зустріли сміхом.  Влітку президент США Дональд Трамп представив законопроект, який пропонує відмовитися від лотереї Green Card.

  Нагадаємо: програма «Імміграція за програмою віз для іммігрантів різних національностей» (Diversity Visa) діє в США з 1990 року. Щорічно визначаються 50 тис. її переможців.

  Джерело: Голос Америки

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ