Троє дітей Асада почали вчити російську мову

  За словами посла Сирії, російська мова стала другою мовою в сирійських школах
  Діти президента Сирії Башара Асада почали вчити російську мову. Про це заявив посол Сирії в Росії Ріяд Хаддад під час виступу в Раді Федерації, як передає «Інтерфакс». У Башара Асада троє дітей — дочка Зейн Асад, їй 13 років, і два сини — Карім Асад (15 років) та Хафез аль-Асад (12 років). Також, за словами посла,
  • 21 Квiтня, 16:43
  • Розсилка
  <span>Башар Асад і Володимир Путін / REUTERS</span><br /><br />
  Башар Асад і Володимир Путін / REUTERS

  За словами посла Сирії, російська мова стала другою мовою в сирійських школах

  Діти президента Сирії Башара Асада почали вчити російську мову. Про це заявив посол Сирії в Росії Ріяд Хаддад під час виступу в Раді Федерації, як передає «Інтерфакс».

  У Башара Асада троє дітей — дочка Зейн Асад, їй 13 років, і два сини — Карім Асад (15 років) та Хафез аль-Асад (12 років).

  Також, за словами посла, російська мова стала другою мовою в сирійських школах.

  «Рішення президента Башара Асада про те, щоб російська мова стала другою мовою в Сирії — це один з елементів подяки сирійського народу російському народу за його підтримку», — сказав він.

  Він додав, що багато батьків називають своїх дітей Путіним. Як повідомив Хаддад, у всіх університетах Сирії були відкриті кафедри вивчення російської мови у школах вивчення російської починається з сьомого класу.

  Крім того, як передає ТАСС, Асад віддав на безоплатній основі землю поряд з Дамаском, щоб побудувати там російську школу.
  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ