У Борисполі військовий підстрелив цивільного, який нібито вдерся на військовий об'єкт

  Військова прокуратура за фактом інциденту розпочала кримінальне провадження
  У місті Бориспіль військовослужбовець спричинив вогнепальне поранення цивільній особі, розпочато кримінальне провадження. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.  «18 червня 2017 року, перебуваючи у складі добового наряду військової частини, військовослужбовець побачив сторонню
  • 19 Червня, 20:58
  • Розсилка

  Військова прокуратура за фактом інциденту розпочала кримінальне провадження

  У місті Бориспіль військовослужбовець спричинив вогнепальне поранення цивільній особі, розпочато кримінальне провадження.

  Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України. 

  «18 червня 2017 року, перебуваючи у складі добового наряду військової частини, військовослужбовець побачив сторонню особу, яка начебто незаконно проникла на військовий об'єкт та здійснив постріл з табельної вогнепальної зброї, спричинивши вогнепальне поранення в ногу потерпілому, який безпідставно перебував на території поста», - йдеться у повідомленні.

  Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України за фактом інциденту у місті Борисполі внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 414 КК України, тобто порушення правил поводження зі зброєю, що заподіяло потерпілому тілесні ушкодження.

  Проводяться першочергові слідчі дії. Встановлюються обставини події.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ