У двох прифронтових селищах відновили електропостачання

  Лінії були пошкоджені через постійні обстріли бойовиків
  У четвер, 28 грудня, у двох сусідніх прифронтових селищах Травневе та Гладосове на Донеччині після ремонтних робіт відновили електропостачання. Лінії були пошкоджені через постійні обстріли бойовиків у цьому регіоні. «У взаємодії з органами місцевого самоврядування, злагодженій координації групи Цивільно-військового співробітництва Збройних
  • 29 Грудня, 2017, 04:29
  • Розсилка
  <p>Ремонтні роботи з відновлення електропостачання</p>

  Ремонтні роботи з відновлення електропостачання

  Лінії були пошкоджені через постійні обстріли бойовиків

  У четвер, 28 грудня, у двох сусідніх прифронтових селищах Травневе та Гладосове на Донеччині після ремонтних робіт відновили електропостачання.

  Лінії були пошкоджені через постійні обстріли бойовиків у цьому регіоні.

  «У взаємодії з органами місцевого самоврядування, злагодженій координації групи Цивільно-військового співробітництва Збройних сил України, працівники «ДТЕК Донецькобленерго» та ДСНС України остаточно підключили прифронтові населені пункті Травневе та Гладосове до електропостачання», - йдеться в повідомленні прес-центру штабу АТО.

  Під час проведення ремонтно-відновлювальних робіт, були присутні також представники спеціальної спостережної місії ОБСЄ.

  «Новорічні та Різдвяні свята мешканці прифронтових населених пунктів зустрічатимуть при повному освітлені», - резюмували у штабі.

  Нагадаємо, 16 грудня ворог з автоматів прицільно обстріляв околиці Травневого. Цими діями противник зірвав планові ремонтно-відновлювальні роботи на пошкоджених лініях електропередач та житлових будинках цього села.

  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ