Натисніть «Подобається», щоб читати
  Glavcom.ua в Facebook

  Я вже читаю Glavcom в Facebook

  У «Главкомі» прес-конференція: «Справи кримських мусульман: за кухонні розмови про «тероризм» ФСБ тисне на родини затриманих»

  трансляція
  • Розсилка
  У «Главкомі» прес-конференція: «Справи кримських мусульман: за кухонні розмови про «тероризм» ФСБ тисне на родини затриманих»

  В неволі утримуються 14 кримських татар, обвинувачених у тероризмі без жодних на те підстав

  Сьогодні, 22 червня, о 10:00 в інформаційному агентстві «Главком» відбудеться прес-конференція на тему: «Справи кримських мусульман: за кухонні розмови про «тероризм» ФСБ тисне на родини затриманих».
  Запрошені гості: Олександр Попков, адвокат правозахисника Еміра-Усеїна Куку, затриманого за обвинуваченнями в тероризмі; Еміль Курбедінов (через Скайп), адвокат кількох затриманих фігурантів справ кримських мусульман, зокрема, етапованого до Ростова-на-Дону Руслана Зейтуллаєва; Михайло Тарахкало, керівник Центру стратегічних судових справ Української Гельсінської спілки з прав людини, яка готує до подання в Європейський суд з прав людини справи кримських мусульман; Марія Томак, координатор кампанії LetMyPeopleGo.
  На сьогоднішній день Росією в неволі утримується 14 кримських татар, обвинувачених у тероризмі без жодних на те підстав, фактично - за «кухонні розмови». Справа першої четвірки вже розглядається Північно-Кавказьким окружним військовим судом. Решта десятеро наразі утримуються в СІЗО Сімферополя. Доки триває досудове слідство, на затриманих, а також на їх родини чиниться тиск, їх намагаються залякати. Про відповідні факти захист вперше наважився сказати публічно. Окрім того, ви почуєте про численні порушення фундаментальних прав затриманих, а також деякі подробиці з матеріалів справи кримського правозахисника Еміра-Усеїна Куку.
  Дивіться пряму трансляцію прес-конференції:  Коментарі ()
  1000 символів залишилось
  НАЙПОПУЛЯРНІШЕ